Rozwiązanie wspierające Twoją wizję

Pobudź swój cyfrowy rozwój.

Dzięki platformie 'merce dostarczanej w modelu Commerce as a Service możesz skupić się na rozwiązywaniu napotykanych wyzwań biznesowych, podczas gdy my przejmiemy pełną odpowiedzialność za technologię napędzającą Twój rozwój.

Umów prezentację online

Zrównoważona współpraca

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za technologię wspierającą Twój biznes, aby zapewnić Ci możliwość wydajnej, niczym niezakłócanej pracy.

Wszystkie narzędzia, których potrzebujesz

Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do tego, abyś mógł zrealizować obietnice złożone swoim klientom, niezależnie od Twojego modelu biznesowego.

Najlepsza wartość dla biznesu

Dostarczamy Twojej firmie najwyższą wartość, dzięki naszej skalowalnej technologii i elastycznym warunkom cenowym wspierającym Twój rozwój.

Długofalowa współpraca partnerska

W czasach, gdzie nowi konkurenci pojawiają się znikąd, a oczekiwania klientów zmieniają się bardzo dynamicznie, musisz być zawsze gotów, aby stawiać czoła napotykanym wyzwaniom. Konieczne jest nie tylko podążanie za wymaganiami zmieniającego się rynku, ale jednocześnie również stała koncentracja na realizacji swojej podstawowej strategii biznesowej. Dzięki naszemu rozwiązaniu, działającemu w modelu Commerce as a Service zapewniamy Ci stały dostęp do kompletnej platformy handlowej, działającej w bezpiecznej i elastycznej hybrydowej chmurze. Jest ona wspomagana dedykowanymi usługami wsparcia, utrzymania i rozwoju, a także monitoringu - wszystko dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Osiągnij technologiczną przewagę

Zapewniamy najnowocześniejszą technologię, przejmując jednocześnie pełną odpowiedzialność za jej utrzymanie i dostosowanie do Twoich potrzeb biznesowych. Od konfiguracji platformy, poprzez dostosowanie jej do Twojej logiki biznesowej, aż po codzienny monitoring, testy i aktualizacje.

Rozwijaj się we własnym tempie

Dzięki zastosowaniu modelu CaaS stworzyliśmy środowisko, które pozwala firmom o różnym stopniu złożoności organizacyjnej - zarówno rozwijającym się, jak i tym dojrzałym - rozwijać się i działać bez żadnych ograniczeń.

Usprawnij koszty operacyjne

Nasz CaaS dostarczany jest w elastycznym i przejrzystym modelu cenowym, który pozwala osiągnąć szybki zwrot z inwestycji, pomaga obniżyć TCO i eliminuje nieoczekiwane wydatki związane z aktualizacjami platformy lub infrastruktury.

'merce

Kalkulacja Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO)

Podsumowanie oraz 3-letni podział kosztów

summary

Uzyskaj przejrzystość całkowitych kosztów posiadania platformy e-commerce i oblicz korzyści płynące ze zmiany platformy

Oblicz swoje TCO

Zintegrowane doświadczenia

‘merce Commerce as a Service łączy w sobie pełni funkcjonalną platformę handlową, bezpieczną i skalowalną hybrydową infrastrukturę w chmurze oraz wsparcie eksperckie w ramach jednej, zintegrowanej usługi.

Najlepsza wartość dla Twojego biznesu

Partnerstwo i przejrzystość stanowią podstawę działania dostarczanej w modelu Commerce as a Service platformy 'merce. Każda część naszego rozwiązania została zaprojektowana tak, aby zagwarantować Twojej firmie maksimum korzyści i przygotować Cię na podjęcie wszelkich napotkanych wyzwań, w dowolnym momencie.

Kompletny zestaw funkcji

Użyj wbudowanego, wysoce konfigurowalnego zestawu funkcji do obsługi różnych modeli biznesowych.

Brak technologicznych zmartwień

Skoncentruj się na swoim biznesie, podczas gdy my przejmiemy pełną odpowiedzialność za technologię.

Pełna adaptowalność

Dostosuj platformę do swojej unikalnej strategii sprzedażowej niezależnie od Twojego modelu biznesowego.

Innowacyjność

Pożegnaj kompromisy wykorzystując architekturę typu hybrid-tenant, która zapewni Ci niezależność i możliwość wyprzedzenia konkurencji.

Solidne wsparcie

Uzyskaj najwyższej klasy wsparcie od przypisanych do Twojego projektu analityków, managerów projektu, grafików oraz programistów.

Skalowalność kosztów

Zniweluj ukryte koszty dzięki wykorzystaniu modelu cenowego, który skaluje się odpowiednio do Twojego biznesu. Oblicz swoje TCO. Oblicz swoje TCO

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie

Prosimy, wprowadź swoje imię i nazwisko.
Prosimy, wprowadź swój adres e-mail.
Prosimy, wprowadź swój numer telefonu
Prosimy, wprowadź nazwę swojej firmy
Prosimy, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Porozmawiaj z naszym działem handlowym

Doradzamy jak stworzyć, rozwijać lub bezpiecznie zmienić platformę sprzedaży przy różnych modelach handlowych.

Adam Kubala New Business Manager +48 572 338 023 Pokaż e-mail