Wprowadź w życie
swoją wizję e-commerce

Obejrzyj film

Kompletne rozwiązanie
dla Twojego e-commerce

Obsługujemy każdy obszar e-commerce. Dzięki naszej platformie typu enterprise, najnowocześniejszej, hybrydowej architekturze cloud oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu biznesowemu pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję.

Od dostosowania infrastruktury i zarządzania nią, poprzez zrozumienie przepływu danych w obrębie przedsiębiorstwa, aż po wdrożenie, utrzymanie i aktualizowanie platformy e-commerce - zapewniamy narzędzia, które pomogą Twojej firmie rozkwitnąć w pełnym konkurencji świecie cyfrowego handlu.

Platforma Sprzedaży

Platforma Sprzedaży

Wszechstronna i przyszłościowa platforma, która obsługuje złożone procesy biznesowe, abyś mógł rozwijać swój biznes.

Przeczytaj więcej

Infrastruktura Cloud

Infrastruktura Cloud

Skalowalna, elastyczna i bezpieczna architektura chmurowa, która wspiera niezależność, innowacyjność i szybki rozwój.

Przeczytaj więcej

Usługi Eksperckie

Usługi Eksperckie

Szeroki zakres specjalistycznych usług, które pomogą Ci czerpać maksimum korzyści z pojawiających się przed Tobą możliwości biznesowych.

Przeczytaj więcej

Funkcje, których potrzebuje Twoja sprzedaż. Dziś, jutro, zawsze.

Nasza autorska platforma sprzedaży typu enterprise umożliwia realizację najbardziej złożonych scenariuszy biznesowych. Wyposażona jest w funkcjonalności dostosowane do różnych modeli sprzedaży, a jej elastyczność umożliwia łatwą rozbudowę. Wszystko to sprawia, że firmy mogą znacznie szybciej osiągać zwrot z inwestycji, a jednocześnie są w pełnej gotowości, aby stawić czoła wyzwaniom przyszłości.

Funkcje, których potrzebuje Twój biznes

Wbudowany, wysoce konfigurowalny zestaw funkcji pozwala na obsługę różnych modeli biznesowych, a także umożliwia łatwą i szybką implementację nowych koncepcji procesów sprzedażowych.

Połącz wszystkie systemy w całość

Nasza platforma została zaprojektowana do obsługi wielu różnych scenariuszy biznesowych - od integracji z systemami marketplace, poprzez wsparcie dla omnichannel, aż po złożone, wielopoziomowe systemy B2B.

Przeczytaj więcej o naszej platformie

Dotrzyj do wszystkich klientów

Elastyczna architektura naszej platformy pozwala na połączenie jej z różnymi zewnętrznymi systemami, aby zapewnić właściwy przepływ każdej, pojedynczej informacji w obrębie Twojego przedsiębiorstwa.

Architektura cloud zaprojektowana dla sprzedaży

Nasza hybrydowa architektura cloud zaprojektowana została od podstaw, po to, aby wspierać funkcjonowanie firm w złożonym, pełnym wyzwań świecie handlu cyfrowego. Łączymy dedykowane i autorskie technologie, zapewniając Ci dostęp do bezpiecznego, elastycznego i skalowalnegosilnika zaprojektowanego specjalnie na potrzeby e-commerce.

Chmura bez kompromisów

Nasza infrastruktura cloud typu hybrid-tenant została zaprojektowana z myślą o handlu cyfrowym. Łączy w sobie najlepsze funkcjonalności i korzyści oferowane przez dwa dostępne na rynku modele, po to, aby zapewnić Ci rozwiązanie, które jest bezkompromisowe w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i skalowalności.

Dostosowanie do charakterystyki Twojej firmy

Nasza elastyczna konstrukcja systemu umożliwi Ci rozwój bez żadnych ograniczeń, a także pomoże Ci przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Wykorzystywane przez nas mikroserwisy ułatwiają niezależny rozwój systemu, natomiast Kubernetes umożliwia nam skonfigurowanie, wdrożenie i utrzymywanie platformy 'merce w dowolnym miejscu na świecie.

Szybka ścieżka dotarcia do nowych klientów

Dzięki podejściu headless oraz natywnemu wsparciu dla PWA możesz kierować jednolity przekaz do wszystkich swoich klientów oraz przyspieszyć uruchamianie nowych witryn i kolejnych kanałów sprzedaży. Wszystko to przy wykorzystaniu jednego, wspólnego źródła danych.

Nieustanne udoskonalenia

Każdego dnia przeprowadzamy tysiące automatycznych testów i na bieżąco aktualizujemy Twoją platformę, aby zawsze zapewniać Ci dostęp do najnowszych i najlepszych funkcjonalności, które pomogą Ci zachować pełną konkurencyjność.

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu

Nasi klienci

Pomogliśmy setkom klientów w transformacji ich procesów cyfrowych oraz wprowadzeniu w życie ich wizji sprzedaży.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Pomagamy firmom przyspieszyć tempo ich innowacyjności oraz osiągnąć zrównoważony wzrost.

Odezwij się do nas i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zmierzyć się z napotykanymi wyzwaniami biznesowymi.

Skontaktuj się z nami