Technologia zaprojektowana dla e-commerce

Stworzona od podstaw, bez żadnych ograniczeń.

Przedstawiamy architekturę dla e-commerce, która została zaprojektowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Rozwijaj się we własnym tempie i wprowadzaj innowacje bez jakichkolwiek ograniczeń.

Umów się na prezentację online

Wszystko co najlepsze

Przenieś swój biznes do hybrydowej chmury, która łączy w sobie elastyczność oraz możliwość niezależnego wdrażania innowacji.

Elastyczna budowa

Wykorzystaj architekturę decoupled, aby szybciej rozwijać swoją sprzedaż online i wdrażać kolejne punkty styku Twojego biznesu z klientem zdecydowanie szybciej.

Biznesowy spokój ducha

Wykorzystaj bezpieczną i solidną infrastrukturę, testowaną i monitorowaną na bieżąco oraz skalowaną automatycznie do Twoich potrzeb i wymagań.

Chmura hybrid-tenant

Kiedy decydujesz się na platformę e-commerce w chmurze, Twój wybór zasadniczo ograniczony jest do dwóch modeli: single-tenant oraz multi-tenant. Dokonanie wyboru pomiędzy nimi równoznaczne jest z koniecznością pójścia na kompromis. Z jednej strony mamy środowisko oferujące szyte na miarę, niezależne i bezpieczne doświadczenia (single-tenant), a z drugiej, środowisko, które jest bardziej skalowalne, bardziej opłacalne w utrzymaniu i którym można w łatwy sposób zarządzać aktualizując je na większą skalę (multi-tenant), jednak nie zapewniające często odpowiedniego poziomu niezależności.

Nasza chmura typu hybrid-tenant łączy w sobie to, co najlepsze w obu, dostępnych na rynku rozwiązaniach (single-tenant i multi-tenant) zapewniając tym samym korzyści płynące z każdego z nich. Takie podejście pozwala nam wyeliminować konieczność pójścia na kompromis, redukując jednocześnie wąskie gardła technologiczne oraz umożliwiając szybsze i bardziej efektywne osiąganie celów strategicznych przez firmy.

Niezależność

Z dala od kłopotliwych sąsiadów

Działaj w odizolowanym i bezpiecznym środowisku, w którym zasoby są przydzielane niezależnie i skalowane automatycznie, odpowiednio do Twoich potrzeb.

Pracuj tak, jak chcesz

Skorzystaj z nieograniczonych możliwości konfiguracji i integracji, dostosowując platformę do swojej unikalnej logiki biznesowej, nie tracąc zwinności nawet podczas radykalnej zmiany strategii biznesowej.

Utrzymuj i rozwijaj sklepy niezależnie

Wykorzystaj architekturę systemową typu decoupled, aby rozwijać wiele sklepów przy użyciu jednego, wspólnego silnika. Dodatkowo, zyskaj pełną przejrzystość dotyczącą tego gdzie przechowywane są Twoje dane.

Szybki rozwój

Codzienny dostęp do nowych funkcjonalności

Dzięki codziennym aktualizacjom oraz tysiącom automatycznych testów każdego tygodnia otrzymujesz dostęp do wszystkich, najnowszych funkcjonalności unikając przy tym angażowania swojego zespołu IT oraz ograniczając przestoje.

Twórz nowe kanały kontaktu z klientem znacznie szybciej

Dzięki elastycznej architekturze decoupled, możesz szybko tworzyć i wdrażać kolejne sklepy oraz zapewniać klientom lepsze doświadczenia zakupowe. Korzyści płynące z wykorzystania architektury decoupled, były do tej pory nieosiągalne dla systemów o monolitycznej budowie.

Przyspiesz rozwój funkcjonalności

Dzięki mikroserwisom Twoja platforma może być skalowana znacznie szybciej i bardziej niezależnie, co pozwoli na ograniczenie wąskich gardeł technologicznych utrudniających długoterminowy rozwój firmy.

Docieraj do klientów gdziekolwiek chcesz

Aby pozostać konkurencyjnym w dzisiejszym, cyfrowym świecie firmy chcą mieć możliwość szybkiego docierania do jak najszerszego grona odbiorców. Architektura decoupled zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność i zwinność, umożliwiając firmom bardzo szybkie tworzenie i rozwójnowych kanałów sprzedaży.

Dzięki architekturze decoupled back-end platformy jest oddzielony od jej front-endu, co umożliwia szybkie tworzenie i wdrażanie nowych punktów styku z klientem, jak np. sklepy internetowe, aplikacje mobilne czy sklepowe systemy prezentacji produktów.

Wdrażaj nowe sklepy szybciej

Połącz wiele sklepów za pośrednictwem API z jednym systemem, aby lepiej wykorzystać możliwości biznesowe i skrócić czas rozwoju systemu.

Zagwarantuj lepsze doświadczenia zakupowe

Zwiększ zadowolenie klientów, zyskując większą kontrolę nad wyglądem i charakterem swojego sklepu oraz zapewniając im dokładnie takie doświadczenia zakupowe jakie chcesz.

Uzyskaj spójność pomiędzy kanałami

Dostarczaj różne treści w ramach różnych punktów styku z klientem - od sklepów internetowych aż po aplikacje mobilne - wykorzystując w tym celu jeden system.

Technologia, która wspiera biznes

Ponad 1500 aktualizacji rocznie. Wdrażanych automatycznie, bez żadnych przestojów technologicznych.

Ciągłe aktualizacje

Cykl ciągłych aktualizacji oraz automatyczna kontrola jakości kodu ograniczają przestoje systemu gwarantują brak przestojów systemu.

Skalowanie zasobów

Kubernetes umożliwia automatyczne skalowanie zasobów i obsługę nieoczekiwanie zwiększającego się ruchu.

Monitorowanie i zarządzanie

Proaktywne monitorowanie infrastruktury w trybie 24/7, automatyczne tworzenie kopii zapasowych baz danych oraz aktualizacje serwera.

Niezrównana elastyczność

Architektura decoupled umożliwia oddzielenie głównych warstw systemu zapewniając maksymalną elastyczność oprogramowania.

Rozszerzalność platformy

Dzięki architekturze opartej na interfejsie API platformę można łatwo rozszerzać o nowe funkcjonalności.

Gwarancja bezpieczeństwa

Mikroserwisy sprawiają, że każda część systemu działa i jest rozwijana niezależnie od pozostałych.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie

Prosimy, wprowadź swoje imię i nazwisko.
Prosimy, wprowadź swój adres e-mail.
Prosimy, wprowadź swój numer telefonu
Prosimy, wprowadź nazwę swojej firmy
Prosimy, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Porozmawiaj z naszym działem handlowym

Doradzamy jak stworzyć, rozwijać lub bezpiecznie zmienić platformę sprzedaży przy różnych modelach handlowych.

Adam Kubala New Business Manager +48 572 338 023 Pokaż e-mail