20 października odbędzie się kolejna edycja Targów eHandlu. To wyjątkowe wydarzenie jest największym spotkaniem firm e-commerce w Europie Centralnej. Podczas eventu możesz porozmawiać z naszymi specjalistami i zarządem firmy o takich zagadnieniach, jak: transformacja cyfrowa, digitalizacja sprzedaży, czy też re-platforming. W czasie rozmów poznasz bliżej nasz zespół, metodologię działania i dowiesz się, jak możemy pomóc Twojej marce rozwinąć sprzedaż online.

Targi to dobry moment na bezpłatne skorzystanie z wiedzy i doświadczenia Merce. Aby nie czekać na spotkanie i uniknąć kolejki już dziś umów się z nami na konsultacje podczas, których wspólnie przeanalizujemy Twoje wyzwania biznesowe i znajdziemy kierunki dalszych działań.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Razem porozmawiamy o zarysie systemu, który chcesz zbudować lub też skupimy się na Twojej obecnej platformie i problemach, z którymi się borykasz. Dzięki temu możemy łatwiej stworzyć punkt wyjścia do kolejnych bardziej szczegółowych rozmów i znalezienia rozwiązań optymalnych, które przełożą się na poprawę Twojej obecnej sytuacji.

Gdzie nas znajdziesz?

Ze specjalistami merce.com możesz spotkać się już 20 października podczas Targów eHandlu, które odbędą się w warszawskiej hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14). Między godziną 10:00 a 17:00 będzie można spotkać nas na stoisku oznaczonym numerem G8. Co więcej, na scenie D o godzinie 11:50 będziemy mówić o biznesowych aspektach wykorzystania headless commerce.

Bezpłatną wejściówkę można otrzymać już teraz rejestrując się na https://targiehandlu.pl