Dalia

Multisklep łączący sprzedaż B2B i B2C

Rozwiązania Omnichannel Integracja magazynowo-księgowa

Historia firmy

Dalia to znana na polskim i europejskim rynku firma z branży bieliźniarskiej, która specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnej bielizny damskiej.

Do produkcji wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Hafty do biustonoszy sprowadzane są z Włoch, Szwajcarii, Austrii oraz Francji. Na polskim rynku marka funkcjonuje od ponad 20 lat i od początku swojej działalności stara się być synonimem piękna, elegancji i komfortu. Dalia to również sieć sklepów stacjonarnych. Część z nich to salony firmowe, reszta działa na zasadzie franczyzy. Produkty marki Dalia można odnaleźć w ponad 80 partnerskich sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Wyzwania

  • stworzenie nowego layoutu zgodnego z założeniami RWD;
  • integracja z programem magazynowo-księgowym Hermes SQL;
  • zapewnienie podwójnej ochrony danych, które są kopiowane z systemu ERP i przechowywane na serwerach;
  • ułatwienie klientom znalezienia sklepów stacjonarnych;
  • stworzenie jednej platformy dającej możliwość robienia zakupów klientom w kanale B2B oraz B2C.

Nowoczesna karta produktowa

Nowoczesna karta produktu, która powstała podczas prac, była prawdopodobnie pierwszą tego typu kartą w Polsce. W jej obrębie, w kategorii kostiumów kąpielowych, została wprowadzona możliwość tworzenia różnorodnych zestawów. Klientki mogą same zdecydować jaki rozmiar i rodzaj fig chcą dopasować do wybranego wcześniej biustonosza. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które przecież mają różną budowę ciała i często dobranie fig do biustonosza jest uciążliwe. Tutaj udało się rozwiązać ten problem. W przypadku sklepu hurtowego na karcie produktu istnieje możliwość wybrania wielu rozmiarów jednocześnie. Nowy sklep posiada również galerię produktową w formie lookbook’a, która pozwala na atrakcyjne zaprezentowanie dostępnego towaru.

Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych

Szybka realizacja zamówień w sklepie internetowym to jeden z kluczowych czynników, który wpływa na poziom obsługi klienta w każdej firmie. W trakcie prac przeprowadzona została integracja z programem magazynowo-księgowym Hermes SQL. Dostęp do danych, oraz automatycznie ich przetwarzanie sprawił, że znacznie przyspieszono proces realizacji zamówień. Dodatkowo skupiono się na bezpieczeństwie danych. Są one zapisywane podwójnie, w systemie ERP oraz na serwerach w chmurze. Wyeliminowano błędy w dostawach. Nad utrzymaniem aktualnej bazy czuwa integrator, który "wyzwala" się automatycznie lub na żądanie użytkownika, co pozwala na stały dostęp do aktualnych informacji.

Znajdź najbliższy salon

Każdy klient e-sklepu ma możliwość zlokalizowania sklepu stacjonarnego, w którym dostępne są produkty marki. Wyszukiwanie salonów odbywa się za pomocą dwóch opcji: wpisania miejsca zamieszkania bądź miasta, w którym chce się odnaleźć salon. Wszystkie sklepy z produktami marki Dalia oznaczone są w zakładce "Znajdź salon" na interaktywnej mapie. Jest to jeden z elementów strategii Omnichannel, która pozwala łączyć działania -on i offline w celu uzyskania jeszcze większej satysfakcji klienta z zakupów.

Łatwa obsługa zamówień przedsprzedażowych

Podczas wdrożenia została wprowadzona możliwość składania zamówień przedpremierowych, czyli tak zwanych preorderów. Dzięki takiemu rozwiązaniu klientki mogą zamawiać w sklepie produkty, których premiera jest dopiero zaplanowana. Data premiery podana jest na karcie produktu, a oznaczenie "preorder" znika w momencie wprowadzenia danego towaru do regularnej sprzedaży. W panelu administracyjnym status takiego zamówienia również zmienia się automatycznie. Preordery pozwalają estymować zainteresowanie danym produktem na długi czas przed jego premierą.

“Doświadczenie zdobyte podczas realizacji podobnych projektów, zespół kompetentnych pracowników, szeroki wybór możliwych do zastosowania rozwiązań i modułów, znajomość integracji z systemem ERP Hermes SQL, atrakcyjnie wizualnie projekty wykonanych sklepów sprawiły, że to właśnie Merce.com zostalo wykonawcą naszego projektu.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Merce.com jako wykonawcę nowoczesnych, funkcjonalnych, responsywnych i estetycznych sklepów internetowych, które wykorzystują najlepsze dostępne rozwiązania w tym zakresie.”

Tomasz Włodarczyk
Wiceprezes Dalia

Następne Case Study

Zwiększenie oferty i konwersji online dzięki Ship from store

Zobacz case study

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie

Prosimy, wprowadź swoje imię i nazwisko.
Prosimy, wprowadź swój adres e-mail.
Prosimy, wprowadź swój numer telefonu
Prosimy, wprowadź nazwę swojej firmy
Prosimy, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Porozmawiaj z naszym działem handlowym

Doradzamy jak stworzyć, rozwijać lub bezpiecznie zmienić platformę sprzedaży przy różnych modelach handlowych.

Adam Kubala New Business Manager +48 572 338 023 Pokaż e-mail