Wdrożenie platformy sprzedaży B2B jest jednym z kluczowych elementów cyfrowej transformacji współczesnych przedsiębiorstw. Dzięki dobrej platformie producenci, dystrybutorzy i resellerzy są w stanie w lepszy sposób odpowiadać na zmieniające się zachowania konsumenckie, szybciej wdrażać innowacje i optymalizować koszty swojej działalności.


Odpowiednie wdrożenie platformy eCommerce jest kluczowe, aby móc czerpać
z niej długoterminowe korzyści. Proces ten jest jednak wyzwaniem zarówno dla firm, które wdrażają system po raz pierwszy, jak i dla tych, które taki rozwiązanie już posiadają i decydują się na jego zmianę. Transformacja jest złożona i dotyczy wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, dlatego kluczem do jej sprawnego przeprowadzenia i późniejszego utrzymania jest przygotowanie odpowiedniego planu.

Setki udanych procesów wdrożeniowych u naszych klientów pozwoliły nam na zebranie i opisanie działań, które są naszym zdaniem kluczowe, by z sukcesem wdrożyć platformę sprzedaży online.

Poradnik ma praktyczną formę. Składa się z części, która precyzyjnie opisuje poszczególne etapy oraz listy kontrolnej, która pomoże w ich skutecznym przeprowadzeniu.

Pobierz poradnik "Jak skutecznie wdrożyć platformę eCommerce B2B"

W poradniku znajdziesz między innymi:

  • 11 działań na które musisz zwrócić uwagę wdrażając platformę B2B
  • Niezbędne wskazówki dotyczące między innymi tego jak wyznaczać cele, jak wybrać partnera technologicznego i platformę eCommerce oraz co brać pod uwagę przy ustalaniu budżetu.
  • Praktyczną listę kontrolną, którą możesz wykorzystać we wdrożeniu sprzedaży B2B

Aby pobrać poradnik, kliknij poniżej:

Pobierz raport